010203040506070809101112131415161718192021222324252627282930
« juuni-2008 »
< Eelmine | Järgmine >
Mu süda' on Su sära
Mu süda' on Su sära 30. June 2008

Kus on kaks, sinna lisandub ka kolmas. Nii nagu see kaelustuvipaar, kes meie koduaia puu otsas igal aastal oma pesakohas mõned meigasepojad ilmale hauvad. Nad on valinud oma pesapuu targasti. Tihedas võras, puutüve ligidal, kaunite ja samas kaitsvate vaadetega karjamaale ja merele. Hea on nähes röövlinde lähenedemas ennast liikumatult pesa põhja suruda. Jälgida äikesepilvede kulgu. Hoovõtuks tarvitseb vaid tiivad avada ning kergelt end lennule tõugata.

Kui hommikuses päikesesäras pojad koorduvad, vaatavad linnuema ja linnuisa teineteisele otsa ja lausuvad justkui ühest suust teineteisele: "Mu süda' on Su sära".

. . .

Aeg on Tartuga hüvasti jätta. Jaani kiriku jahedad seinad, mis juunikuus pakkusid Sulevalgusele peavarju ja katet, vabanevad uue näituse tarvis. See kuu on kiiresti möödunud, Aitäh Tartu Vaimule, et Jaani kiriku uksed avatud on.

Aeg on astuda järgmine samm ning seada suund sedapuhku Viljandisse. Tule ja astu ülesse lossimäe nõlvadest ning otsi ülesse Pärimusmuusika Ait. Alates 2. juulist hakkab Sulevalgus peegelduma just seal, Kirsimäe kohviku valgusküllastel klaasseintel, hakkab dialoogi pidama kohviku külastajatega ja akendest paistvate Viljandi lossimäegede lummavate panoraamidega.

Näitus jääb sealseid seinu kaunistama 2. juulist 10. augustini.

Kuhu sealt edasi? Veel ei tea.
Ootan juhatust.
Ehk on just Sinul Sulevalguse pilte vaadates silme ette kerkinud mõni paik kaunil Eestimaal, mille seinu võiksid need pildid üheskoos näitusena ehtida?
Soovid ehk seda minuga jagada?

Või oled leidnud nendest töödest mõne, mida näeksid hea meelega mõnel kodu või kontori seinal rippumas?
Neid pilte on võimalus nüüdsest selliselt kujundatuna ka tellida. Kui leiad mõne sellise näituse tööde või teiste kodulehel olevate piltide seast, mida soovid mõnda seina kaunistamas näha, siis võta julgesti minuga ühendust.

Hea inimene, minuga on võimalik ühendust saada aadressil sulevelus@aim.com.

Juhatus on juhatus, tuleb see siis läbi mõttevaikuse või kaasrändajate siiraste sõnade.
Iga juhatus on oluline. Olen juhatusele avatud. Tänades.

+ lisa kommentaar (0)